Definitive Guide yat kiralama bodrum için

İsterseniz sevdiğiniz ile baş temela romantik bir mevlit gündüzü geçirebilir evet da ordu grubunuz ile yatta tevellüt devirü partisi verebilirsiniz.

Adalar’a vardığınızda istediğiniz gökçe koylarda duraklama şansınız olacak, dilersiniz bu koylarda yüzebilirsiniz.

Ab Yatçılık olarak kendimize ilgili lüks tekne filomuz ile İstanbul Boğaz’ında ve Adalar çevresinde VIP tekne kiralama hizmetleri vermekteyiz. İster 2 kişilik lüzum 40 kişilik olsun, farklı boyutlardaki lüks kiralık tekneler ile organizasyonlarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Yatağan isminde ıvır zıvır teknesiyle Gökova’yı koy koy dolaşmış Cevat Şakir Kabaağheveslilı ya da nam-ı öteki Halikamas Balıkçısı da, “İtalya’yı gör de öl, derler. Yok A canım; Bodrum kıyılarını gör ve yaşa…” diyordu. Öylesine sihirli bir coğrafyadır burası.

Peki, özel günleriniz midein yatlarda süsleme hizmeti verilmektedir. Örneğin veladet devirü süslemesi veya romantik temizşam yemeği süslemesi üzere seçeneklerimiz bulunan olup bu süslemeler ücretsiz olarak esenlanmaktadır.

Sevdiklerinize yatta sürpriz bir doğum güneşü yapabilir ve mevlit güneşü sürprizinizi havai makbuzek, lazer gösterisi, volkan ışık gösterisi, dönem, şampanya patlatılması, DJ başarım, uçar balon alternatifleri ile zenginleştirebilir, sevdiğinize unutulmaz bir veladet devirü yaşatabilirsiniz.

Hele bir de tarih garpmını teknede geçirirseniz unutamayacağınız bir durum ile önlaşacağınızı söyleyebiliriz.

Iaşe’dan geyonga Adalar’a çın lüks motor yatınızla ilerlerken, denizin keyfini servis personelinizin size servis edeceği sineeceğinizi yudumlarken çıkaracaksınız.

Tadil talepleriniz ise yatın bulunan izlenceına için değerlendirilecektir. kaynak Değişiklik talepleri yatın kiralandığı güne 15 gün kalaya derece ön ödeme meblağında bir kesintiye gidilmeden gerçekleştirilecektir.

Yağmurlı veya dargın havalarda yatların oturulan belirgin alanları, restoran ve cafelerde olduğu gibi kış bahçesi şeklinde kapatılıp ısıtılmaktadır. Turlar kışın incele karlı havalar dahil antrakt vermeksizin devam etmektedir.

Şık bir masa siz yata gelmeden hazırlanmış olacak ve siz panaromik argıt turunuzu yaparken harcamak servisiniz başlayacak.

Yatta kokteyl menü: Tercihen sınırsız evcil ispirto veya alkolsüz bağırsakecekler, kanepeler, mini sandviçler, peynir tabağı, yemiş tabağı gibi çok skorda atıştırmalıkların şık bir şekilde sunulduğu nüfus başı: 80TL

Çok şiddetli rüzgar durumlarında da tur rotalarımız bu rüzgarları almayacak haliç ve güzergahlar üzerinden devam etmektedir. Keyifsiz edici bir sallanma nazire konusu olmayacaktır.

Ayrıca şehir dışından yahut memleket dışından gelen misafirlerinizi İstanbul’da ululamak bâtınin tekne kiralamak hem mefret bir jest hem bile misafirleriniz midein unutulmaz bir deneyim olacaktır.

Yatınızı kiralayıp Imik Turunuzu yaparken, istediğiniz tarzda bir çalgı eşliğinde size özel bir doğum günü kutlaması organize edebilirsiniz. Pastanızı yatta Boğaz’ın ortasında kesebilir ve yeni evetşınıza göz kamaştırıcı bir ortamda girebilirsiniz.

Bu tur ile İstanbul’un dünyaca ünlü Argıt şeridinin eşsiz güzelliğini lüks yat kiralama ayyaşfedeceksiniz. Kiraladığınız tekne sizlere eşsiz manzaralar bahşetmek midein özel bir rota izleyecek ve iyi gür fotoğraf çekme imkanınız olacak. Osmanlı Sarayları, dünyanın en pahalı evleri olan İstanbul’un tarihi yalıları, tarihi nısıfmada, Topkapı Sarayı, Ayak tabanı Sofya, Dolmabahçe Sarayı, Kız Kulesi kadar kakımırlara şahitlik etmiş onlarca esere en kalburüstü gözüktükleri yerden bakacaksınız.

Tüm etkinliklerinizi Su Yatçılık kalitesi ile gerçekleştirebilirsiniz. Deneyimli kadromuz ve lüks motor yatlarımız ile size Babyshower , cinsiyet tayin partisi , bekarlığa veda, kına, nişan, 5 çkamerı kadar organizasyonlarınızda da sarrafiyevurabileceğiniz adres oluyoruz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *